Translate

2013 m. rugsėjo 19 d., ketvirtadienis

Ruduo

Šiais metais ruduo į mūsų kraštus neskuba, saulė vis palepina, gali net išeit į lauką pasišildyti. Kažkodėl kartais būna lauke šilčiau nei namuose... O lietaus kaip nėra taip nėra.. (ei, lietau, kur tu! mūsų kraštuose grybai nedygsta!)
Bet aš rudeniui šiemet pasiruošus, netgi labiau pasiruošus, nei bet kurį ankstesnį rudenį. Žinoma todėl, kad turiu puikius veltinukus - batelius. Nieko  keisto, veliu jau šešti metai, o pirmuosius batus, skirtus nešioti lauke, susikurpiau tik dabar. Ne visada batsiuvys be batų, tik tam batsiuviui labai ilgai ruoštis reikia, kad sau susiveltų. Su šiais bateliais lauke tikrai labai šilta, net vaikštant nesmarkiam lietui lyjant, nebraidant per balas, nesušlampu kojų. Per šlapia žolę vaikščiojau - rinkau obuolius - ir nieko, kojos sausos. Kolkas mano išbandymus atlaikė. Žinoma, jie velti iš ypatingos naminės, nedažytos vilnos. Turbūt todėl šios vilnos veltinis taip puikiai įrodo savo neprilygstamas savybes: šildyti, kvėpuoti ir atstumti drėgmę.
Žinoma, po truputi ruošiuosi ir žiemai. Taigi, pristatau savo išlipdytus naujuosius batelius bei veltinius, kurie tikiuosi, patiks ir mano veltinio mylėtojams!


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą